top of page
Пошук
  • Фото автораOlha Batchvarov

Model Shipways - Pinky schooner GLAD TIDINGS (1937) - Part_6 [Рангоут/Spars]

Почалося найцікавіше - виготовлення рангоуту...

The most interesting thing started - making spars ...

Я обрала другий варіант з запропонованих в інструкції. Тобто більш складний але і більш достовірний. Виявилося, що в наборі недостатньо матеріалу навіть для спрощеної версії. Римів вистачило тільки на гафулі і гіки. Латунні смужки теж скінчилися, а по переду ще побіжний такелаж і вант-путенси доведеться вирізати з моїх запасів металу. Ще взагалі відсутній мітеріал для мідної обшивки щогл, добре що я маю запас мідної фольги товщиною 0, 033 мм...

Детальний фотозвіт, ви можете знайти на сторінці з повним процесом бцдівництва моделі Pinky schooner GLAD TIDINGS (1937).


Після публікації відео на моєму YouTube каналі від вас посипалися запитання чим я паяю і як потім Brass Black його ідеально чонить?!

- Ніякого секрету не маю! Маю припій з набору, що йшов разом з паяльником та додатково використовую рідку кислоту або її назівають ще флакс.

Посилання на конкретно мої інструменти і матеріали:


Та як завжди я зняла для вас відео, де детально показую всі процеси:

 Пишіть в коментарях тут чи на каналі, якщо залишилися ще питання! Тисніть "Палець до гори" якщо відео було корисним і "Палець до низу" якщо не знайшли нічого нового і корисного! А якщо вам сподобався канал - підписуйтесь, щоб не пропустити наступний випуск по встановленню такелажу...

137 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page