top of page
Пошук
  • Фото автораOlha Batchvarov

Model Shipways - Pinky schooner GLAD TIDINGS (1937) - Part_1 [Корпус/Hull]

Оновлено: 8 лист. 2020 р.

Розпаковка коробки та процес будівництва моделі Pinky schooner "GLAD TIDINGS" (1937) від американського виробника MODEL SHIPWAYS. Ділюся власними враженнями та результатами...


Pinky schooner GLAD TIDINGS (1937) - MODEL SHIPWAYS

Велику синю коробку я отримала в подарунок на своє перше різдво в США. Чоловік зробив мені подарунок у вигляді чергового КІТа зі шхуною (мріє про справжню власну шхуну) - це він ще не знав, що його наступним подарунком на різдво - стане модель з цього набору))) Як раз подарую те про що мріє... 

А взагалі, я вражена від набору, зовсім інший підхід і дуже багато матеріалу - жодного вільного місця в коробці, тобто повітря не продають.

Pозпаковку я зняла на відео:

Звісно довго дивитися на подарунок не змогла і почала збирати. Кіль шхуни був звкладений на аочатку 2020 року. Набір настільки якісний, що доробляти щось тут зайве. Тому просто отримую задоволення від процесу і ділюся з вами. Повнстю весь процес буде висвітлений на персональній сторінці моделі тут: Pinky schooner GLAD TIDINGS (1937). Та по етапно буду знімати відео-процес, щоб за 5-6 хвилин показати квартальний результат і перша частина присвячена корпусу:


Підписуйтесь на мій YouTube канал, щоб не пропустити наступний випуск по фарбуванню і деталізації корпусу. Прийму в подарунок "like" якщо вам сподобався контент! Можливо виникли ще питання - пишіть в коментарях прямо під відео на каналі, щоб не реєструватися тут і я зрадістю вам відповім!


165 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page