top of page
Пошук
  • Фото автораOlha Batchvarov

Перша модель в пляшці... 

Оновлено: 27 лют. 2020 р.


Вирішила спробувати - як воно будувати моделі в пляшках. Шхуна Colombia в масштабі М1:640. Оце дрібнота, проте ідеальний варіант щось майсимувати з трісок, поки чекаю свій основний станок в новій майстерні. Таку дрібну модель реально побудувати без циркулярки, маючи тільки скальпель і килимок для різки. Тільки якщо дійсно є дике бажання створити мініатюру, бо ця дрібнота доводить до сказу. Після такого масштабу більше ніколи не буду скаржитися, що весь час шукаю якісь дрібні деталі на підлозі коли будую в М1:48 бо тут легко можна впустити тріску і шукати цілий бушпріт пів дня, потім плюнути і вистругати новий)))

І не дай боже чхнеш - капець, знайти ті всі блохи у вигляді люків, рубки чи кабестан просто не реально, десь в іншому кінці кімнати за 3 м від столу. Навчилася навіть затримувати подих майже на хвилину)))

Про те як виготовлявся корпус та які враження від процесу, я вже готую фото-огляд і відео з подробицями на сайті. Як завжди всі новини ви одразу знайдете тут в блозі та на моєму каналі в YouTube.


Як думаєте, влізе в пляшку в решті решт чи ні?

Це питання мене мучить від початку роботи, чи це з кожним пляшкарем так?

472 перегляди2 коментарі
bottom of page