top of page
Пошук
  • Фото автораOlha Batchvarov

#2 French cutter Le CERF (1779-1780)

Оновлено: 5 лют. 2021 р.

Wales & keel/Кіль та бархоути

    Процес будівництва триває - вся зовнішня обшивка готова, встановлений кіль і бархоути. Прорізала гарматні порти. Поступово страшня болванка перетворюється на справжню модель корабля. В бортовому журналі інформація оновлюється одразу в процесі будівництва моделі, який ви можете знайти в розділі "Моделі в роботі" та знайти повний фото-звіт "Процесу будівництва".

  Звісно спеціаотно для вас підготувала і відео-звіт, щоб за 5-6 хвилин продемонструвати результат кількатижневої роботи над вітрильником:


    Звісно ще багато роботи по переду з бархоутами (влаштувати шпігати, виконати гвоздювання) та з зовнішньою обшивкою ( врізати блоки, встановити рими, влаштувати трапи, виготовити руслені, вирізати уключини для весел). Чималий шматок роботи по переду і з гарматними портами (зробити шпильки з гаками) та все це вже буде в наступному випуску будівництва!

    Підписуйтесь на мій YouTube канал, щоб не пропустити новини і ставте лайки, якщо знайшли корисну інформацію. Зрадістю відповім на всі запитання, якщо вони у вас виникли під час перегдаду або зніму додатковий відеоматеріал...

295 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page