top of page
Пошук
  • Фото автораOlha Batchvarov

Майстерня на балконі!

Оновлено: 22 трав. 2020 р.

Для когжного судномоделіста мати свою майстерню чи хочаб куточок простору для власного хобі - це просто життєво важлива необхідність. Дуже важко виділити цілу кімнату під облаштування столярки або немає такої можливості, тому досить часто моделісти влаштовуються на балконі. Я теж обладнала свою першу повноцінну майстерню - на балконі...

Хочу поділитися власними враженнями та складнощами такої ідеї. Скажімо часу на створення витрачено більше ніж я розраховувала спочатку. Хотіла зробити за одне літо (тобто за 3 місяці), а вийшло "як завжди" вдвічі довше. Тому сама робота від виламування старих вікон до лакування вже готових меблів на новому балконі зайняла 5 місяців, а по факту 2 роки. Та коли все було зроблено і я переїхала з усіма своїми баночками і обладнанням на нову територію - це було неймовірне відчуття, не вистачало ще кілька додаткових станочків - і майстерня просто ідеальна.


Подробиці, як балкон перетворився на майстерню, як завжди детально описані на "сторінці" мого сайту в розділі "майстерня".


311 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page