top of page
Пошук
  • Фото автораOlha Batchvarov

ВЕЛИКА МАЙСТЕРНЯ - Perfect WORKSHOP

Обладнання та інструменти - Equipment and tools.

Повністю укомплектована і розділена на робочі зони майстерня, по праву тепер може називатися "Судномодельною лабораторією"...

Колись я могла тільки мріяти про власну майстерню і за щастя було переобладнати балкон, де я могла спокіно пиляти і сверлити - виробляти тирсу і стружку)))) Але чоловік все виправив, разом з обручкою запропонував приміщення в 25 м.кв. За пів року я тут нарешті все облаштувала і тепер можна повноцінно працювати і будувати з нуля моделі. Звісно є фото-зона де я тепер всі етапи можу фотографувати і знімати відео для свого Youtube каналу, щоб поділитися з вами процесом і технологією.


Майстерня формувалася в три етапи: 1) Спочатку треба було підготувати приміщення;

2) Потім підібрати відповідні меблі;

3) Найдорожчий етап - це була закупка мінімально необхідного обладнання і інструментів.

Звісно я і далі буду продовжувати облаштовувати свою майстерню але вже зараз можу офіційно заявити про те що "Судномодельна лабораторія" запрацювала на повну і сподіваюся скоро зможу продемонструвати вам результат цієї роботи!

А тим часом я думаю які дивайси зробити для зберігання планок різного калібру та інших заготівельних матеріалів, щоб було ергономічно і швидко доступно для роботи. Покищо складаю все на одну поличку, але щоразу провожу розкопки в пошуках необхідної рейки. Може у вас є ідеї, як організувати пиломатеріали? Буду дуже вдячна за ідею!

193 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page