top of page
Пошук
  • Фото автораOlha Batchvarov

LIBRARY for shipmodelers (БІБЛІОТЕКА судномоделіста)

Sovereign of the Seas by JOHN McKAY (Publishing 2020)

Досить часто ми довго шукаємо книжку з надією знайти там все необхідне для будівництва моделі, включаючи креслення і деталі. І яке ж розчарування коли ми отримуємо лише гарну обкладинку. Тому цього разу взявши в руки нову книжку, щойно з видавництва - вирішила поділитися з вами її грандіозністю. Такої кількості креслень і деталізації кожного вузла я ще не бачила в жодній. Кольорова реконструкція різблень (що правда по різбленню в мене є окрема книжка з детальним дослідженням) та і цього автору здалося замало і він відмалював в збільшеному маштабі в ізометрії всі фігури.

Звідки така бібліотека? Просто мій чоловік підводний корабельний археолог і лише вдома ми маємо більше ніж 3500 книжок - це я так на око порахувала скільки вміщається в середньму на одній полиці. Але мове не про те...


З власного досвіду знаю, що таке розчаровуватися від відкривання омріяної книжки і не знайти там майже нічого на що так розраховував. Тут і з'явилася ідея поділитися всим цим скарбом, що я маю вдома. Тонни креслень та історичних даних, що я просто ледве стримуюсь щоб не почати будувати все одразу, а почерзі...


Сподіваюся це відео зможе продемонструвати вам грандіозність цієї книжки і передасть хочаб трохи її даталізацію креслені і о'бємність різблень.


Якщо ця інформація виявилася корисною - ставте "Like" і підписуйтесь на мій YouTube канал, аби не пропустити наступний випуск цієї гілки. А ще краще - напишіть мені в коментарях, яку б книжку ви хотіли побачити в наступному відео?


Зараз на столі в мене лежать: - Utrecht Yacht 1746 by Ab Hoving та додаток Scratch Building моделі цієї яхти.

- BELLONA by BRIAN LAVERY

- tartane La DILIGENTE 1738-1761

- vaisseau LE FRANCOIS 1683

- fregate L'AURORE 1697

- The three-decker of the Chevalier DE TOURVILLE 1680 (L'AMBITIEVX)


Але не обмежуйтесь лише цим списком - пишіть, що ви шукаєте і якщо ця книжка в мене є, я з задоволенням поділюся оглядом і продемонструю все що ви можете в ній знайти!

262 перегляди4 коментарі

4 Kommentare


Krum Bachvarov
Krum Bachvarov
19. Apr. 2020

How about Andrew Peters' study of Ship Decoration?

Gefällt mir

Olha Batchvarov
Olha Batchvarov
18. Apr. 2020

С удовольствием покажу все что там есть!

Gefällt mir

Евгений Епур
Евгений Епур
18. Apr. 2020

Давно хотел заглянуть в книгу о яхте Ytrecht 1746

Gefällt mir

Евгений Епур
Евгений Епур
18. Apr. 2020

Хорошая идея с библиотекой. Покажи,что в книге о яхте Ytrecht

Gefällt mir
bottom of page