top of page
Пошук
  • Фото автораOlha Batchvarov

#1 French cutter Le CERF (1779-1780)

Оновлено: 5 лют. 2021 р.

Hull on bulkheads/Корпус на болванках з фанериНарешті розпочала вести "бортовий журнал" французького кутера Le CERF (1779-1780). Це моя перша модель з самостійного виготовлення вітрильника. Але на ньму я вирішила зробити серію відео роликів. На кожному логічно завершеному етапі - буду викладати відео з деталями як і за допомогою чого виконана робота. Ті хто вже підписалися на мій Youtube канал - зможуть першими переглянути результат не чекаючи доки з'яіиться пост в блозі. Або отримати розсилку на оновлену сторінку моделі з детальним описом процесу будівництва, а якщо ви підписалися безпосередньо на сайт де інформація оновдюється з кожним завершеним етапом роботи над моделлю (поки набирається достатньо інформацію для монтажу наступного ролика).  


Отже перший випуск присвячений підготовчим роботам. Нарізвнню шпангоутів і формуванню корпусу під обшивку та влаштування клінкерної обшивки. Обрала човен з клінкером, щоб компенсувти його невеликий розмір і обсяг робіт але навіть не уявляла наскільки складно обшивати дошки клінкером. Сподіваюсь мій досвід допоможе не повторювати моїх помилок і допоможе одразу правильно обрати техніку для виготоадення подібної обшивки...


Приємного перегляду:

Ставте "лайк", якщо знайшли тут корисну інформацію. Може у вас виникли додаткові питання - пишіть в коментарях, що саме мені не вдалося розкрити повністю - я зроблю це в наступному відео по будівництву моделі!


У наступному випуску ви побачите процес встановлення кілю та бархоутів...143 перегляди0 коментарів

Commentaires


bottom of page