top of page

БОР-МАШИНА

8C7A1884.jpg
8C7A1883.jpg

Інструмент без якого точно неможливо будувати моделі - це бор-машинка. Це перше, що варто купити в майстерню. Адже всі сверлильні, відрізні шліфувальні процеси, які іноді навіть не можливо вручну зробити. Також дуже корисно мати станину для сверління, за допомогою цього пристрою, можна виконувати і деякі фрезерувальні роботи. В окремих випадках, знадобиться і гнучкий вал, як ще один апгрейд для бор-машини.

На власному досвіді переконалася, що купувати китайські аналоги - це гроші на вітер. Доки користувалася таким китайським дивайсом, весь час думала, що це в мене руки ростуть так що нічого рівно просверлити чи відрізати не можу. Але коли взяла в руки хороший інструмет - відчула себе людиною. 
Взяла собі потужного високоточного німця, який за потреби може довго працювати не вимикаючись. Я більш компактні варіанти і легші. Замість цанг з патронами... На всяк випадок і гнучкаий вал я теж придбала, але користуюся ним дуже рідко. Всю роту виконую безпосередньо машинкою. Вона зручно лягає в руку і можна дістатися до всіх куточків на палубі, якщо щось забула завчасно просверлити. Точність і відсутність биття сверла це перше що помічаєш після китайця. 
Мій станочк від мережі 220 В, тому він має високу потужність і розрахований на навантаження. Раджу такий придбати як основний ручний електро-інструмент...

bottom of page